Satelitné systémy

Zabezpečujeme profesionálnu montáž  a ladenie príjmu satelitných systémov v bytových a rodinných domoch, penziónoch a hoteloch. Montáž káblových rozvodov v rodinných domoch, alebo obytných blokoch Vám umožní prijímať prostredníctvom vlastnej káblovej siete Vami vybrané satelitné programy dostupné v ponuke Vami zvoleného operátora.

Satelitná televízia Skylink umožňuje svojim zákazníkom prijímať stovky televíznych programov. Dekódovacia karta Skylink slúži k sprístupneniu kódovaných programov zo satelitov ASTRA 23,5°E a ASTRA 19,2°E na území ČR a SR. Kódované programy sú zoskupené do programových balíčkov.  Programová ponuka a ďalšie služby satelitnej televízie Skylink sa neustále vyvíjajú a teraz ponúka viac ako 130 programov.

Digitálna televízia a ďalšia zábava od freeSAT je dostupná kdekoľvek. Naše atraktívne kanály,extra možnosti a vysoká kvalita signálu robia z freeSAT skutočný zážitok pre celú rodinu. Naše služby, výnimočný zákaznícky servis a starostlivo zostavené programové balíky sú ďalšími dôvodmi, prečo má freeSAT stále viac spokojných zákazníkov.

DVB T je voľné terestriálne (pozemské) vysielanie. Na prímanie terestriálneho vysielania nepotrebujete satelit ani satelitný prijímač. Stačí Vám digitálna terestriálna anténa a digitálny tuner. Základná programová ponuka je rozdelená do 4 multiplexov , z ktorých jeden je komerčný, druhý verejnoprávny a tretí platený. Programová ponuka je obmedzenejšia ako pri satelitnej televízii.