Kamerové systémy

..umožňujú snímať, prenášať, zobrazovať a zaznamenávať obraz (príp. aj zvuk) zo sledovaného priestoru, monitorovať aktuálnu situáciu a poskytnúť vysvetlenia a dôkazy v prípade neočakávanej udalosti.

Výpovednú hodnotu určuje kvalita a detailnosť obrazu. Preto je veľmi dôležité zvoliť také komponenty kamerového systému, ktoré zodpovedajú požiadavkam náročnosti aplikácie, veľkosti sledovaného objektu, spôsobu spracovania a prenosu signálu, odolnosti voči poverenostným podmienkam a pod. Všetky uvedené kritéria by potom mali jednoznačne určiť, či je na danú inštaláciu vhodná analógová alebo IP technológia, čiernobiele alebo farebné kamery s nočným videním, prisvietením, polohovaním a priblížením (tzv. PTZ systémy) alebo dome kamery, či je výhodnejší záznam videa do PC pomocou digitalizačných kariet alebo na harddisk digitálneho videorekordéra.

Hikvision Digital Technology Co. je popredný výrobca s 30 ročnou tradíciou vo výykume a vývoji videotechnologií. Zamestnáva viac ako 2200 ludí vrátane 700 systémových inžinierov.

Spločnosť Dahua posledných 15 rokov pracuje na výskume a designe špičkových technologicých zariadení.  Okrem digitálnych videorekordérov kladie Dahua veľký dôraz tiež na výskum a vývoj kamier.

Zabezpečujeme montáž profi systémov AVIGILON, je to jedinečná technológia pre monitorovanie priestorov a následne rychlé a svieže vyhľadávanie udalostí v zázname.